Návštěva ZŠ Všehrdova

Blíží se zápisy do 1. tříd, tak jsme se s předškoláky vydali na návštěvu do ZŠ Všehrdova. Autobusem jsme dojeli do Lovosic, prošli jsme si areál, kde jsou všechny základní školy, ukázali jsme si školní jídelnu a zastavili jsme se u knihobudky před ZŠ A. Baráka. Děti si prohlédly knihy, vysvětlili jsme si pravidla knihobudky nakonec jsme 2 knihy vybrali, že si je půjčíme do školky. Ještě jsme si zaskákali panáka a pak už děti čekal program na ZŠ Všehrdova. Přivítala je paní sekretářka a předala je paní učitelce, se kterou měly děti ukázkovou hodinu. Vyzkoušely si matematiku, práci na IT tabuli, angličtinu a mnoho jiného. Paní učitelka byla spokojená, děti moc chválila a odměnila je sladkou dobrotou. Děti si hodinu ve škole moc užily, na školu jsou perfektně připravené.

Akce květen

6. - 14.5. - výstava miminkovských fotek - poznávací soutěž ve vestibulu14.5. divadlo ve školc...