EVVO - sklízíme úrodu 11.3.2020

Dnes jsme ve školce poslouchali pohádku „Bob a Bobek“ a najednou z kouzelného klobouku vyskočili dva králíci. Byli jsme hodně překvapení, když nám začali povídat, co všechno se jim u nás ve školce líbí. Prohlíželi si knížky, kterým se říká atlas, a společně jsme hledali různé druhy rostlin. Králíci z klobouku si zahráli hru „Samá voda“ a hledali salát, který jsme vypěstovali v naší minizahrádce. Hned se do něj pustili, protože salát mají králíci moc rádi. Ale protože nebyli lakomí, dali nám ochutnat, byl moc dobrý, křupavý a šťavnatý. Někdo ochutnal, někdo nechtěl, ale to vůbec nevadilo. Nakonec jsme králíkům darovali mrkev, oni se schovali do klobouku a slíbili jsme si, že je zavoláme, až budeme z naší minizahrádky sklízet rajčátka.